IPA POLSKA
Wygenerowano: Piątek, 3 marca 2017, 16:25
POLSKA-CZECHY 3:1
We wtorek 17 listopada br. członkowie regionu IPA Głogów zameldowali się na Stadionie Miejskim
we Wrocławiu by na żywo oglądnąć mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami Polski i Czech. Po
głośnym odśpiewaniu hymnu usiedliśmy wygodnie na krzesełkach i dopingowaliśmy naszą drużynę .
Już w 3 minucie ogarnęła nasz wielka radość ponieważ Arkadiusz Milik pokonał bramkarza przeciwników Petra Czecha i było
1-0 a my z całym stadionem krzyczeliśmy Polska Polska Polska!!! Po opadnięciu emocji z strzelonego gola usiedliśmy lecz w
12 minucie meczu ponowie zaczęliśmy szaleć ze szczęścia. Gola dla Polski strzelił Tomasz Jodłowiec. Pod koniec pierwszej
połowy zobaczyliśmy kolejnego gola lecz zdobytego przez naszego przeciwnika. No nic przecież się nie stało. Do przerwy 2-1
dla Polski. W drugiej połowie głośnym dopingiem zmobilizowaliśmy Polską Reprezentację do lepszej gry czego efektem było
zdobycie w 71 minucie bramki przez Kamila Grosickiego po pięknej trójkowej akcji naszych reprezentantów. Mecz zakończył
się wynikiem 3:1 dla Polski.
Możemy napisać, że tekst przyśpiewki Jesteśmy Zawsze Tam Gdzie Nasza Polska Gra staje się już stałą przyśpiewką
członków regionu IPA Głogów. Następny mecz Polskiej Reprezentacji już 23 marca w Poznaniu gdzie zmierzymy się z