"Vicia" remisuje [Minuta po minucie], "Szczaksa" gromi!

Autor: Redakcja
22.08.2009.
Zmieniony 22.08.2009.
Victoria po emocjonującej końcówce zremisowała na własnym stadionie w górniczych derbach z
Górnikiem Wesoła 1:1. Bramkę dla zespołu Victorii zdobył niezawodny Radosław Gabiga. Zwycięstwa
odniosły także trzy inne jaworznickie zespoły. Ciężkowianka pokonała Grodziec 4:1. Szczakowianka
rozgromiła Źródło 11:0. Górnik wygrał skromnie z zespołem Unii 1:0.Zapraszamy do galerii zdjęć z
meczu Victorii!
Victoria Jaworzno 1:1 Górnik Wesoła (0:1)45min. 0-1 Kroczek86min. 1-1 Gabiga
Skład Victorii: Okrent – Bujakiewicz (45 Struś), Gola, Wujec, Bartkiewicz – Magiera, Gadaj,
Żemła, Kusiak – Gabiga, Stawowy
Skład Górnika: Wolan – Kubicki, Kubara, Kachnic, Tuleja – Misz, Borek (54 Kohut), Kroczek
(90 Kszczuk), Nowak – Szopa (72 Kurzaczek), Muszalik (82 Pacuła)Galeria
Wyniki:Źródło Kromołów 0:11 Szczakowianka (za szczakowianka.jaworzno.pl)Górnik Jaworzno 1:0 Unia
Dąbrowa GórniczaCiężkowianka 4:1 Grodziec Będzin Górni Piaski 3:1 Zgoda Byczyna
Uwaga: Strona wymaga "odświeżenia"
92min. - Sędzia kończy spotkanie. Victoria - Górnik 1-1. 90min. - Na spalonym Magiera. Zmiana
taktyczna Kszczuk za Kroczka. 89min. - Strzał Górnika piłka przelatuje dwa metry nad bramką Victorii. Z
innych boisk: Źródło - Szczakowianka 0-10 87min. - Co za emocje. Strzał z 17 metra zawodnika Victorii (
chyba Żemła) fenomenalna parada Wolana. Piłkę przejmują Jaworznianie. Dośrodkowanie z prawej
strony, strzał, ale obrońcy Górnika wybijają piłkę z lini bramkowej. 86min. - GOL!!! Radosław Gabiga. 11. Asyste zaliczył bramkarz gospodarzy Okrent. 84min. - Na boisku leży strzelca bramki Kroczek.
Pojawiają się zawodnicy z noszami i cudowne uzdrowienie zawodnika Górnika.82min. - Rożny dla
Górnika. Z innych boisk: Ciężkowianka - Grodziec 4-1. Bramkę zdobywa Pieczka z rzutu karnego.
81min. - Rzut wolny pośredni dla Górnika w polu karnym. Szczerze mówiąc nikt nie wie dlaczego.
78min. - Z innych boisk: Jak donosi nasz korespondent Górnik - Unia 1-0. Bramkę zdobył Jarząbek.
78min. - Gabiga przewrotką, piłka trafia do jednego z zawodników Victorii ten strzela głową piłka ląduje
w bramce. Sędzia odgwizdał jednak spalonego. 77min. - Wolan od bramki. 76min. - Żółtą kartką
ukarany zawodnik gospodarzy Adam Gola. 74min. - Rożny dla zespołu Victorii. Od bramki Wolan. 73min.
- Zmiana w Victorii. Czapla za Bartkiewicza. Minute wcześniej Korzaczek wchodzi za Szope w zespole z
Mysłowic. 72min. - Żemła do wbiegającego w pole karne Magiery. W ostatniej chwili
obrońcy Górnika wybijają na róg. 70min. - Z innych boisk: Ciężkowianka - Grodziec 3-1. Bramkę
zdobywa Jarzynka, po kontrataku. 70min. - Kontra Górnika. Faulowany zawodnik gości. Z wolnego
Kroczek, ale obok bramki. 69min. - Kolejna szansa dla zespołu z Jaworzna. Piękne wyłożenie piłki przed
pole karne Strusiowi. Ten jednak nie trafia w futbolówkę. 68min. - Victoria próbuje, ale brakuje
wykończenia. 67min. - Gadaj uderza z wolnego. Piłka zmierza pod poprzeczkę, ale fenomenalnie broni
Wolan. Rzut rożny dla Victorii. 65min. - Z lewej zagrywa Wujec, ale na spalonym gracz Victorii. 62min. Żółtą kartką ukarany zostaje zawodnik gospodarzy Wujec. Od środka pola zaczną gracze Górnika. Z
innych boisk: Źródło - Szczakowianka 0-8. Bramke zdobywa Łukasz Pactwa.60min. - Żemła wrzuca piłkę
w pole karne z lewej strony boiska. Nieporozumienie obrońcy Górnika z Wolanem. Bramkarz wypuszcza
piłkę dochodzi do niej Gabiga strzela z kilku metrów, ale piłkę z lini bramkowej wybija obrońca gości.
59min. - Sędzia upomina słownie trenera gości. 56min. - Dariusz Kohut, który pojawił się na boisku ma
za sobą występy w Ekstraklasie. Debiutował on w zespole Zagłębia Sosnowiec w spotkaniu z Wisłą.
56min. - Zmiana w zespole Górnika. Do wejścia na boisko szykuje się Kohut. Boisko opuści Borek.54min.
- Rzut wolny dla Górnika. Piłka wychodzi po za boisko. Od bramki Okrent. 53min. - Gabiga dostaje piłkę
przed polem karnym, moment zawachania i po sytuacji bramkowej. Z innych boisk: Ciężkowianka traci
bramkę, po wątpliwym rzucie karnym. 52min - Victoria próbuje, ale podania są za krótkie i za miękie.
Ciekawostka – Dla miłośników różnych maści informacji o drużynach. Obecny trener Górnika
Wesoła Marek Szymiński jako zawodnik zdobył Puchar Polski z GKS-em Katowice. Jako zawodnik Cracovi
sięgnął po Superpuchar.47min. - Zamieszanie w polu karnym Górnika. Stawowy blisko wyrównania.
45min. – Zmiana w Victorii. Struś za Bujakiewicza. Trener Gabiga wzmacnia ofensywę. 45min. Zawodnicy wychodzą na drugą połowę spotkania. PRZERWA - Z innych boisk: Ciężkowianka - Grodziec (
Ciołczyk x 2). W drugiej połowie zawodnicy z Ciężkowic będą grali w osłabieniu. Z boiska został usunięty
strzelca dwóch bramek Tomasz Ciołczyk. Został ukarany drugą żółtą kartką za nadmierną radość po
zdobyciu bramkiu (czyt. sciągnął koszulke)Źródło - Szczakowianka 0 - 7 (Janeczko x3, Sermak x2,
Stemplewski, Pactwa)Górnik - Unia 0 - 045min. - GOL! Victoria atakowała ale gola do szatni strzelają
gracze z Mysłowic. Bramkę dla Górników zdobył Kroczek. 44min. - Z innych boisk: ŹródłoSzczakowianka 0-7, Ciężkowianka - Grodziec 2-0, Górnik - Unia 0-0 44min. - Victoria atakuje. Z lewego
Utworzono 4 March, 2017, 04:04
narożnika pola karnego uderza Żemła, ale piłka mija o kilka centymetrów bramkę. 43min. - Rzut wolny
dla Górnika. Kroczek z wolnego ale kilka metrów nad poprzeczką. 42min. - Na spalonym zawodnik
Victorii. 40min. - Piłkę w pole karne wrzuca Gola, a tam z piłką mija się Wujec. 40min. - Faulowany
grający trener Victorii Radosław Gabiga. 38min. - Stawowy walczy przed polem karnym z obrońcami
Górnika. Stawowy fauluje. 34min. - Victoria blisko zdobycia gola. Z 30 metrów uderza Bartkiewicz, ale
piłka trafia w poprzeczkę. 33min. - Żółtą kartką ukarany zostaje Muszalik za faul Bujakiewiczu. Od
wolnego Victoria. 32min. - Faulowany w środku pola Bartkiewicz. Od wolnego gracze Victorii. 31min. Gra nadal toczy się w środku pola. 30min. - Z innych boisk: Szczakowianka prowadzi już 4-0 w
Zawierciu. Ciężkowianka nadal prowadzi jedną bramką. Bez bramek w meczu Górnika z Unią. 27min.
Gadaj wypuszcza Żemłe. Ten miał okazję do oddania strzału z 17 metrów, ale nie trafił za dobrze w piłkę.
26min. - Gra przeniosła się do środka pola. Victoria ma przewagę, ale jak narazie nie potrafi jej
udokumentować. 25min. - Z innych boisk: GOL dla Ciężkowianki. Bramkę zdobywa Tomasz Ciołczyk
strzałem w same okienko. Ciężkowianka - Grodziec 1-0. 23min. - Z innych boisk: Źródło - Szczakowianka
0-2 (bramki Janeczko x 2), Górnik - Unia 0-0, Ciężkowianka - Grodziec 0-0 21min. - Muszalik wbiega w
pole karne mija dwóch obrońców Victorii jest sam na sam z Okrentem i... potyka się o własne nogi.
20min. - Stawowy rajd prawą stroną boiska. Nie ma jednak do kogo zagrać. 18min. - Faulowany w
środku pola Nowak. Od wolnego gracze Górnika. 16min. - Gadaj do Stawowego ten oddaje piłke
Gadajowi. Strzał. Piłka mija poprzeczkę o kilka centymetrów za wysoko. 15min. - Po kwadransie gry na
stadionie przy Krakowskiej wynik bezbramkowy. Przewagę mają gracze Victorii. 14min. - Z innych boisk:
Źródło - Szczakowianka 0-1. Bramka Janeczki.12min. - Dla odmiany rajd Bartkiewicza prawą stroną
boiska. Dośrodkowuje. Piłka zostaje zablokowana. Rożny dla Victorii. 11min. - Gabiga pędzi lewą stroną
boiska, dogrywa piłkę do Stawowego. Piłkę łapie bramkarz Górnika. 9min. - Nieporozumienie w ataku
między Magierą a Bartkiewiczem. Od autu gracze Górnika. 7min. - Szybka odpowiedź
Victorii. Dośrodkowuje z lewej strony Gabiga, ale do piłki nie doszedł Gadaj. Od bramki Wolan.7min. Wolny z prawei strony boiska dla Górnika. Główkował Szopa ale piłka mija o centymetry bramkę Victorii.
5min. - Kusiak dogrywa do Gadaja. Ten strzela z 17 metrów, ale obok słupka bramki Górnika. 4min. Uderzenie za pola karnego w wykonaniu Stawowego zostaje zablokowane. Próbuje dobić Gabiga. Jego
strzał także zablokowany. 3min. - Wolny dla Victori. Piłkę z prawego rogu wrzuca Gola. Głową uderza
Kusiak, ale piłka przelatuje nad poprzeczką. 2min. - Narazie obydwie drużyny toczą wyrównaną gre w
środku pola 1min. - W środku pola faulowany zawodnik Górnika. 0 min. - Rozpoczyna Górnik 16:59 Drużyny wybiegają na boisko. Victoria w zielonych storjach. Górnik na biało. Sędzią dzisiejszego
spotkania jest Sławomir Smaczny z Bytomia. 16:56 - Zapowiada się, że frekwencja dzisiejszego meczu
będzie większa niż ostatnio. 16:52 - W składzie z Mysłowic odczuwalny może być brak najlepszego
strzelca drużyny Artura Karpowicza.16:49 - Mamy skład Victori. Zaskoczeniem jest brak w
wyjściowej jedenastce Wojciecha Strusia.16:45 - Górnik Wesoła w dotychczasowych potyczkach na
boiskach IV ligowych pokonał w pierwszej kolejce 2-1 Olimpie Truskolasy na wyjeździe. W drugiej kolejce
Górnik okazał się lepszy od Przyszłości Ciochowice 3-2. Victoria pokonała swoich rywali dwukrotnie 2-1.
W pierwszej kolejce wygrywając z u siebie z Zielonymi Żarki. W drugiej kolejce na wyjeździe podopieczni
trenera Gabigi okazali się lepsi od KS Częstochowa.16:40 - A teraz jedna z ciekawostek o dzisiejszym
rywalu biało – zielonych. Górnik Wesoła grał w II lidze w latach dziewięćdziesiątych. Awansował
wtedy do półfinału Pucharu Polski po drodze eliminując Cracovie Kraków wygrywając z nią 4-1.
16:38 - Piłkarze już na murawie. Trwa rozgrzewka. Kibice powili zapełniają stadion. Nie typowałeś
wyników jaworznickich drużyn? Typuj i baw się z nami! Szczegóły tutaj.Zajrzyj koniecznie: Skarb kibica
2009/10: Victoria Jaworzno
Czytaj również nasze ostatnie teksty o Victorii:15 sierpnia 2009: Biało - zieloni z kompletem punktów8
sierpnia 2009: Udana inauguracja Victorii [foto] 25 lipca 2009: Victoria triumfuje w memoriale [foto +