Dotychczasowe osiągnięcia sportowe chłopców SP

Centrum Oświatowe w Koszycach
MISTRZOSTWA POWIATU - PIŁKA NOŻNA HALOWA Proszowice 29 październik 2010r W dniu 29
października 2010 r na hali sportowej KS Proszowianka w Proszowicach odbył się Powiatowy Turniej
Szkół Podstawowych w Piłkę Nożną Halową. W turnieju wzięły udział drużyny z sześciu szkół
podstawowych, reprezentujący swoje gminy. W tak silnie obsadzonym turnieju reprezentacja SP
Koszyce stanęła na podium - wywalczyła III miejsce. Uległa tylko klubowi sportowemu KS Proszowianka.
Trzy remisy, jedna wygrana i jedna przegrana ulokowały naszą drużynę ostatecznie na podium na III
miejscu.
Na zdjęciu reprezentacja SP Koszyce z opiekunem: od lewej Wojas
Adrian,Kaczmarczyk Piotr, Domagała Kamil, Grudzień Damian, opiekun drużyny Grzegorz Czekalski,
poniżej Kabat Paweł, Strzelecki Mateusz, Niezgoda Konrad, Kozakowski Jakub, Stalmach Krystian, Wojas
Paweł, Krzyżanowski Bartosz, Wysocki Adrian, Przebieracz Dominik, Ziętara Sebastian. MISTRZOSTWA
GMINY - TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNYKOSZYCE 3 grudzień 2010 rChłopcy SP Koszyce mistrzami
gminy W dniu 3 grudnia 2010 r na sali gimnastycznej w Centrum Oświatowym w Koszycach odbył się
Gminny Turniej w Tenisa Stołowego Indywidualnego. W turnieju wzięli udział chłopcy SP Koszyce i SP
Książnice Wielkie. Chłopcy SP Koszyce zajmując w tym turnieju cztery czołowe miejsca wywalczyli sobie
prawo reprezentowania naszej gminy w Finałach Powiatowych w Klimontowie.WYNIKI ZAWODÓW I
miejsce – Wysocki Adrian
(awans do Finałów Powiatowych) II miejsce – Grudzień
Damian
(awans do Finałów Powiatowych) III miejsce – Kaczmarczyk Piotr (awans do Finałów
Powiatowych) IV miejsce – Zaleśny Michał
(awans do Finałów Powiatowych)
Na zdjęciu reprezentanci SP Koszyce z opiekunem: od lewej Stalmach Krystian, Soja Mateusz, Wysocki
Adrian, Wojas Adrian, Grudzień Damian, opiekun drużyny Grzegorz Czekalski, poniżej Kaczmarczyk Piotr,
Zalesny Arkadiusz, Wojas Paweł, Szywała Łukasz, Zaleśny Michał. MISTRZOSTWA POWIATU - TENIS
STOŁOWY INDYWIDUALNY KLIMONTÓW 10 grudzień 2010 rChłopcy SP Koszyce mistrzami
powiatuWysocki Adrian – został mistrzem powiatuKaczmarczyk Piotr – został wicemistrzem powiatu W dniu 10 grudnia 2010 r na sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Klimontowie odbył
się Powiatowy Turniej w Tenisa Stołowego Indywidualnego. W turnieju wzięli udział chłopcy z 8 szkół
podstawowych powiatu Proszowice. W tak silnie obsadzonym turnieju dwa czołowe miejsca zajęli chłopcy
z SP Koszyce. Reprezentant SP Koszyce Wysocki Adrian został mistrzem powiatu a Kaczmarczyk Piotr
wice - mistrzem powiatu. Reprezentanci SP Koszyce Wysocki Adrian i Kaczmarczyk Piotr wywalczyli
awans do Mistrzostw Rejonowych. Na zdjęciu mistrz i wice-mistrz powiatu z opiekunem: drugi od lewej
opiekun reprezentacji SP Koszyce Grzegorz Czekalski, mistrz powiatu – Wysocki Adrian, wicemistrz powiatu - Kaczmarczyk Piotr.
MISTRZOSTWA POWIATU TENIS
STOŁOWY DRUŻYNOWY KLIMONTÓW 17 grudzień 2010 rChłopcy SP Koszyce drużynowymi mistrzami
powiatu W dniu 17 grudnia 2010 r na sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Klimontowie odbył się
Powiatowy Turniej w Tenisa Stołowego Drużynowego Szkół Podstawowych. W turnieju wzięły udział
reprezentacje chłopców z sześciu gmin powiatu Proszowice. Naszą gminę reprezentowały dwie drużyny z
SP Koszyce. W tak silnie obsadzonym turnieju dwa czołowe miejsca zajęły drużyny z SP Koszyce.
Pierwsza drużyna SP Koszyce w składzie Wysocki Adrian, Kaczmarczyk Piotr wywalczyła mistrzostwo
powiatu a druga drużyna w składzie Grudzień Damian, Wojas Adrian wice-mistrzostwo powiatu. Pierwsza
drużyna SP Koszyce zostając mistrzem powiatu wywalczyła sobie prawo reprezentowania powiat
Proszowice w Mistrzostwach Rejonowych. Drużyna chłopców SP Koszyce wywalczyła awans do
Mistrzostw Rejonowych.
Na zdjęciu chłopcy SP Koszyce - mistrzowie i wicemistrzowie powiatu w drużynie z opiekunem: od lewej opiekun drużyny Grzegorz Czekalski, Grudzień
Damian Wysocki Adrian, Kaczmarczyk Piotr, Wojas Adrian. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH