Start Miastko 1:0 Jantar Ustka (ZDJĘCIA)

MIASTKO24.PL - Miastecki Portal Internetowy
Autor: Administrator
Za nami przedostatnia kolejka rundy jesiennej piłkarskich rozgrywek Słupskiej Klasy Okręgowej. Dla
piłkarzy Startu Miastko było to ostatnie spotkanie w tym roku przed własną publicznością. Na szczęście
kibice w pomyślnych nastrojach opuszczali miastecki stadion. Nasza drużyna wygrała 1:0 z Jantarem
Ustka. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 92. minucie Wojciech Szuta. Był to już ostatni strzał na
bramkę przeciwnika. Ku uciesze wszystkich, piłka trafiła do siatki. Na stadionie zapanowała euforia.
- Chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom za walkę. Nie był to piękny mecz, ale liczą się trzy
punkty. Chwała Wojtkowi za zdobycie bramki w takim meczu i w tak ważnej minucie - powiedział nam
zaraz po ostatnim gwizdku trener Startu Mateusz Felke. Dodajmy, że za tydzień zółto-czarni udadzą się
do Słupska, aby zmierzyć się z drugim zespołem tamtejszego Gryfa. Będzie to jednocześnie ostatni mecz
Startu w rundzie jesiennej. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 11 listopada o godz. 11:00.>>