Załącznik nr 2 do SIWZ ROZKŁAD JAZDY autobusów komunikacji
Transkrypt
Załącznik nr 2 do SIWZ ROZKŁAD JAZDY autobusów komunikacji
Załącznik nr 2 do SIWZ ROZKŁAD JAZDY autobusów komunikacji miejskiej w Kostrzynie nad Odrą Linia nr 1 Przystanek ul. Kostrzyńska (przy budynku nr 8) ul. Kostrzyńska (przy skrzyżowaniu z ul.Brzozową) ul. Reja (przy placu zabaw) ul. Reja (na wysokości budynku 23) ul. Drzewicka (na wysokości budynku 50-60) ul. Drzewicka (przy budynku nr 1-7) Orła Białego (przy budynku 31) Orła Białego (przy budynku 11) Os. Szumiłowo- ul. Sienkiewicza - Os. Szumiłowo Czas jazdy w min Godziny odjazdu autobusów 1 7.25 7.59 11.30 14.42 15.18 5 7.26 8.00 11.31 14.43 15.19 1 7.31 8.05 11.36 14.48 15.24 1 7.32 8.06 11.37 14.49 15.25 1 7.33 8.07 11.38 14.50 15.26 1 7.34 8.08 11.39 14.51 15.27 1 7.35 8.09 11.40 14.52 15.28 2 7.36 8.10 11.41 14.53 15.29 Dworzec PKS 1 7.38 8.12 11.43 14.55 15.31 ul. Kosciuszki 1 7.39 8.13 11.44 14.56 15.32 ul. Mickiewicza ul. Wyszyńskiego (naprzeciw Przychodni Medicus) 2 7.40 8.14 11.45 14.57 15.33 1 7.42 8.16 11.47 14.59 15.35 7.43 8.17 11.48 15.00 15.36 ul. Sienkiewicza Przystanek ul. Sienkiewicza ul. Mickiewicza ul. Kosciuszki Dworzec PKS Orła Białego (przy DMR) Orła Białego (przy budynku KSSSE) ul. Drzewicka (przy skrzyżowaniu z ul. Czereśniową) ul. Drzewicka (na wysokości budynku 50-60) ul. Reja (na wysokości budynku 18) ul. Reja (przy Gimnazjum nr 1) ul. Reja (przy placu zabaw) ul. Kostrzyńska (przy skrzyżowaniu z ul. Wesołą) Czas jazdy w min 2 1 Godziny odjazdu autobusów 7.43 8.19 11.49 15.01 7.45 8.21 11.51 15.03 15.37 15.39 2 1 7.46 7.48 8.22 8.24 11.52 11.54 15.04 15.06 15.40 15.42 1 7.49 8.25 11.55 15.07 15.43 1 7.50 8.26 11.56 15.08 15.44 1 7.51 8.27 11.57 15.09 15.45 1 7.52 8.28 11.58 15.10 15.46 1 7.53 8.29 11.59 15.11 15.47 1 7.54 8.30 12.00 15.12 15.48 3 7.55 8.31 12.01 15.13 15.49 1 7.58 8.34 12.04 15.16 15.52 ul. Kostrzyńska (przy budynku nr 8) 7.59 8.35 12.05 15.17 15.53 Uwaga. Rozkład jazdy obowiązuje od poniedziałku do piątku. Czas przejazdu może ulec przedłużeniu w związku z oczekiwaniem na przejazdach kolejowych. Linia nr 2 Dworzec PKS - Os. Warniki - Dworzec PKS Czas jazdy w min 3 2 3 1 6.20 6.23 6.25 6.28 Godziny odjazdu autobusów 7.03 7.49 11.45 12.30 15.30 7.06 7.52 11.48 12.33 15.33 7.08 7.54 11.50 12.35 15.35 7.11 7.57 11.53 12.38 15.38 1 6.29 7.12 7.58 11.54 12.39 15.39 Orła Białego (przy budynku nr 9) 3 6.30 7.13 7.59 11.55 12.40 15.40 Ul. Wyszyńskiego (przychodnia Medicus) 1 6.33 7.16 8.02 11.58 12.43 15.43 ul. Sienkiewicza 4 6.34 7.17 8.03 11.59 12.44 15.44 6.38 7.21 8.07 12.03 12.48 15.48 Przystanek Dworzec PKS Os. Leśne ul. Narutowicza - Szpital ul.Drzewicka 1-7 Orła Białego (przy budynku nr 31) Os. Warniki Przystanek Czas jazdy w min Godziny odjazdu autobusów Os. Warniki ul. Sienkiewicza Dworzec PKS 4 4 1 6.38 6.42 6.46 7.22 7.26 7.30 8.07 8.11 8.15 12.04 12.08 12.12 12.48 12.52 12.56 15.48 15.52 15.56 Orła Białego DMR 1 6.47 7.31 8.16 12.13 12.57 15.57 Orła Białego KSSSE ul. Drzewicka (przy skryżowaniu z ul. Czereśniową) 1 6.48 7.32 8.17 12.14 12.58 15.58 3 6.49 7.33 8.18 12.15 12.59 15.59 ul. Reja (przy Gimnazjum nr 2) 1 6.52 7.36 8.21 12.18 13.02 16.02 ul. Reja (plac zabaw) 3 6.53 7.37 8.22 12.19 13.03 16.03 ul. Narutowicza - Szpital os. Leśne 4 3 6.56 7.00 7.40 7.44 8.25 8.29 12.22 12.26 13.06 13.10 16.06 16.10 7.03 7.47 8.32 12.29 13.13 16.13 Dworzec PKS Uwaga. Rozkład jazdy obowiązuje od poniedziałku do piątku. Czas przejazdu może ulec przedłużeniu w związku z oczekiwaniem na przejazdach kolejowych.