II POLSKA LIGA FUTSALU- III kolejka

Gmina Po¶wiêtne
Autor: Administrator
17.12.2009.
W III kolejce spotkañ w II lidze Polskiej Ligi Futsalu dru¿yna UKS Orkan Po¶wietne przegra³a w sali ZSM w £apach
mecz z rezerwami I ligowego MOKS S³oneczny Stok Bia³ystok 7:8, wygrywaj±c do przerwy 5:0Bramki dla UKS Orkan:
- £apiñski Mariusz – 3
- Piekutowski Damian – 2
- Kamiñski Karol -1
- Perkowski Adam -1 Bramki dla MOKS II:- Duda M. – 4,- Marczuk C. -3 , - Giczan £ – 1, ¯ó³te karki: £uczaj
Piotr, Prorok Marcin (Orkan) oraz Tchórznicki (MOKS)Sêdziowie: Sarosiek, Chrzanowski oraz Kul
Sk³ady dru¿yn:UKS Orkan Po¶wiêtne: Dr±gowski Tomasz - £apiñski Mariusz, Piekutowski Damian, Kamiñski Karol,
Prorok Marcin, Dziemianko Micha³, £uczaj Piotr, Perkowski Adam.MOKS II: Marczuk C., Pieczywek G., Herman D.,
Oku³a B., Duda M., Tchórznicki M., Giczan £.O wielkim pechu mog± mówiæ zawodnicy Orkana po przegranym meczu z
rezerwami I ligowego MOKS-u Bia³ystok. Do przerwy Orkan pomimo optycznej przewagi do¶wiadczonego zespo³u
go¶ci prowadzi³ niespodziewanie wysoko bo a¿ 5:0, po 2 golach £apiñskiego Mariusza (3 i 7 min), 2 golach
Piekutowskiego Damiana (7 i 13 min ) oraz jednym golu Perkowskiego Adama (4 min). Gospodarze doskonale
wykorzystali b³êdy dru¿yny MOKS-u, zdobywaj±c bramki z szybkich kontrataków. Pierwszej po³owie meczu doskonale
naszej bramki broni³ Tomek Dr±gowski. Po przerwie go¶cie bezlito¶nie wykorzystali s³absz± ju¿ grê Orkana,
doprowadzaj±c do¶æ szybko do stanu 5:3. Wydawa³o siê, i¿ Orkan odzyska³ równowagê, gdy w 33 minucie Karol
Kamiñski podwy¿szy³ wynik na 6:3. Niestety napór go¶ci rós³ z minuty na minutê. Na minutê przed koñcem spotkania
by³ remis 7:7, po wcze¶niejszym strzale z przed³u¿onego rzutu karnego Mariusza £apiñskiego w 38 minucie. Niestety
na 30 sekund przed koñcem meczu olbrzymi nietakt pope³nia sêdzia spotkania, który umo¿liwia go¶ciom zdobycie
bramki po b³êdnym wykonaniu autu przez zawodnika MOKS-u. Pomimo protestów zawodników Orkana, sêdzia g³ówny
po konsultacji z sêdzi± pomocniczym uznaje jednak gola i w ten sposób mecz niezas³u¿enie wygrywaj± go¶cie 8:7.
Dru¿yna Orkana zw³aszcza w I po³owie rozegra³a bardzo dobre spotkanie i w pe³ni zas³u¿y³a przynajmniej na remis.
Niew±tpliwie najlepszymi zawodnikami w naszej dru¿ynie byli: Mariusz £apiñski oraz bramkarz Tomek
Dr±gowski.Pozosta³e wyniki III kolejki II ligi PLF – grupa podlaska:KS Rudnia Zab³udów – KS Grabówka
Elhurt Helios 5:4 (2:1)Sk³ady dru¿yn: Rudnia Zab³udów: Wêc³awski D., Kiercul K., Leoñczuk J., Fi³onowicz M.,
Samsonowicz P., Waluk A., Kiercul D., Mularczyk S., Bidelski B., Zimnoch K., Sza³aj R., Prus R. KS Grabówka Elhurt
Elmet B-stok: Kossyk M., Kossyk P., £osiewicz M., Borowik M., Domalewski K., Bud¼ko J., Szczepanik £., Koniczek T.,
Dzier¿ko M., Cichoñ P., Go³dowski D. ¯ó³te kartki:Samsonowicz P., Waluk A. - Rudnia Zab³udów Szczepanik £. - KS
Grabówka Elhurt Elmet B-stok Strzelcy bramek: Rudnia Zab³udów: Kiercul D. - 2, Zimnoch K. - 2, Kiercul K. - 1. KS
Grabówka Elhurt Elmet B-stok: Koniczek T. - 2, Dzier¿ko M. - 2. Sêdziowali: Tokarewicz D.,Chrzanowski M., Breñko D.
¯ubr Drohiczyn - UKS Mechaniak Sado-Euromix Bia³ystok 11:14 (4:4) Sk³ady dru¿yn: ¯ubr Drohiczyn: Krasnodêbski
A., Paderewski M., Krasnodêski K., Zalewski K., Miêsak B., Warmiñski M., Niewiarowski S., Sorokosz Piotr, Sorokosz
Pawe³, Borzym M., Stasiuk D., Dawidziuk K. UKS Mechaniak Sado-Euromix B-stok: Sakowicz M., Konoñczuk A.,
Zdanuczyk M., Kisiel A., Plaga M., Py³kowski P., Wilczewski S., Poduch M., Buk³aha D., Banicki M., Gawron P. ¯ó³te
kartki: Zalewski K., Zalewski K., Krasnodêbski K., Krasnodêbski K., Borzym M., Dawidziuk K., Sorokosz P. - ¯ubr
Drohiczyn Py³kowski P., Konoñczuk A. - UKS Mechaniak Czerwone kartki: Zalewski K., Krasnodêbski K., Sorokosz P. ¯ubr Drohiczyn Sakowicz M. - UKS Mechaniak Strzelcy bramek: ¯ubr Drohczyn: Niewiarowski S. - 5, Zalewski K. - 2,
Dawidziuk K. - 2, Stasiuk D. - 1, Borzym M. - 1. UKS Mechaniak Sado-Euromix B-stok: Py³kowski P. - 4, Poduch M. - 3,
Buk³aha D. - 1, Plaga M. - 2, Banicki M. - 1, Wilczewski S. - 2, Konoñczuk A. - 1. Sêdziowali: Chrzanowski
P.,Kie³czewski K., Tokarewicz D. Tabela II ligi PLF po III kolejkach:Poz.Zespó³zw.rem.por.pktbramki1.KS Rudnia
Zab³udów210717:142.KS Grabówka Helios Elhurt201626:153.MOKS II – KA Bia³ystok201619:204.UKS Mechaniak
Bia³ystok201628:245.¯ubr Drohiczyn012126:386.UKS Orkan Po¶wiêtne003014:19
To by³a ju¿ ostatnia kolejka meczy w bie¿±cym roku. Nastêpna rozegrana zostanie 8-10 stycznia 2010r. Natomiast w
dniu 20 grudnia o godz. 11.00 w sali ZSM w £apach rozpocznie siê turniej I rundy Halowego Pucharu Polski z udzia³em
UKS Orkan Po¶wietne, UKS Mechaniak Bia³ystok, KS Rudnia Zab³udów oraz ¯ubra Drohiczyn. Organizatorem zawodów
jest UKS Orkan Po¶wiêtne.Nastêpne kolejki spotkañ I rundy II ligi PLF:08 - 10 stycznia 2010¯ubr Drohiczyn - MOKS II
Bia³ystokKS Grabówka Elhurt Helios - Orkan Po¶wiêtneUKS Mechaniak Sado -Euromix Bia³ystok - Rudnia Zab³udów22 24 stycznia 2010UKS Mechaniak Sado-Euromix Bia³ystok - KS Grabówka Elhurt HeliosMOKS II Bia³ystok - Rudnia
Zab³udówOrkan Po¶wiêtne - ¯ubr Drohiczyn (sala ZSM w £apach, sobota 23.01.2010r, godz. 18.00)Runda rewan¿owa