Czerwona kartka: Dobryñski Jakub (Orkan)
Sêdziowie: Jab³onowski K., Gleñ M., Janowicz A.
UKS Orkan Po¶wiêtne: Dr±gowski Tomasz- £apiñski Mariusz, Piekutowski Damian, Kamiñski Karol, Pawe³ Kury¶,
Dobrzyñski Jakub, Prorok Marcin, Piotr Kury¶, Dziemianko Micha³, £uczaj Piotr, Perkowski Adam.
KS Rudnia Zab³udów: Wêc³awski D., Kiercul K., Mularczyk S., Kiercul D., Fi³onowicz M., Samsonowicz P., Sza³aj R.,
Zimnoch K., Leoñczuk J., Prus R.
Kreator PDF
Utworzono 7 March, 2017, 19:42
Mecz rozpocz±³ siê od przewagi zespo³u Orkana, który bardziej zdecydowanie atakowa³ bramkê go¶ci. W efekcie po
kilkunastu minutach gry gospodarze prowadzili ju¿ 2:0, po strza³ach Mariusza £apiñskiego w 6 minucie oraz Adama
Perkowskiego w 11 minucie. Pó¼niej gra siê nieco wyrówna³a, ale w dalszym ci±gu wiêcej dogodnych sytuacji do
zdobycia bramek stwarzali pi³karze Orkana. Niestety go¶cie bezlito¶nie wykorzystali b³êdy naszego zespo³u i jeszcze
do przerwy wyrównali stan meczu na 2:2.
Po przerwie Orkan stwarza³ nadal dogodne sytuacje, których nie potrafi³ jednak wykorzystaæ. Strza³y naszych zawodników
trafia³y w s³upki lub minimalnie mija³y ¶wiat³o bramki go¶ci. Bardzo dobrze broni³ te¿ bramkarz Rudni. Jak to na ogó³
bywa, niewykorzystane sytuacje mszcz± siê. Po jednym z kontrataków do¶wiadczeni go¶cie zdobyli gola i wyszli na
prowadzenie 3:2. Pod koniec spotkania Rudnia zdobywa jeszcze czwart± bramkê, tym razem z przed³u¿onego rzutu
karnego, po faulu Micha³a Dziemianki na zawodniku go¶ci. Pomimo desperackich ataków Orkanowi nie uda³o siê zdobyæ
kolejnych bramek. Podobnie jak w meczu z Mechanikiem Bia³ystok najlepszym zawodnikiem naszej dru¿yny by³
Mariusz £apiñski. Orkan rozegra³ dobre spotkanie, ale niestety ponownie zawiod³a przede wszystkim skuteczno¶æ.