Wojciech Gumieniak 22, 24 min
Jantar: 3, 17, 20, 25, 40 min
Orkan:
Tomasz Dr±gowski - Piotr Hryniuk, Adam Perkowski, Adrian Markowski, Mariusz £apiñski, Wojciech Gumieniak.
Trudno jest napisaæ relacjê z meczu, w którym strzela siê rywalowi ponad 20 bramek. Tym razem nie by³o wpadki
Orkana kiedy to w Ostro³êce przegra³ z Jantarem 2:7. Wprawdzie go¶cie w 3 minucie objêli niespodziewane
prowadzenie, ale widaæ by³o, i¿ tylko kwesti± czasu jest rozwi±zanie siê worka z bramkami dla gospodarzy. Sytuacja
sta³a siê jasna w 9 minucie, gdy doskonale broni±cy bramkarz Jantaru otrzymuje czerwon± kartkê za obronê rêkoma
poza polem karnym. Moment znakomicie wykorzystuje Mariusz £apiñski zdobywaj±c z rzutu wolnego gola na 2:1 dla
Orkana. Od tego momentu zespó³ go¶ci przestaje praktycznie istnieæ. Gospodarze strzelaj± kolejne bramki i I po³owa
koñczy siê wynikiem 9:3 dla Orkana. Druga czê¶æ meczu przynios³a jeszcze wiêcej bramek. Ca³y mecz koñczy siê
wynikiem 21:5 dla gospodarzy i chyba jest to stosunkowo niska kara dla przyjezdnych. Mecz sta³ na
¶rednim poziomie. Gdyby w II po³owie Orkan zagra³ bardziej skoncentrowany wynik by³by o wiele wy¿szy. Kolejnych
sze¶æ bramek dopisa³ do swojego konta lider klasyfikacji strzelców Mariusz £apiñski (27 goli w 10 meczach). Kroku
dotrzymywali mu: Adrian Markowski 6 goli oraz Piotr Hryniuk 5 bramek. Dwa gole zdoby³ debiutuj±cy w Orkanie
-77
W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadz± zawodnicy Orkana Po¶wiêtne, Mariusz £apiñski, z dorobkiem 27 bramek
przed Adamem Perkowskim (Orkan ) -14 goli, Piotrem Hryniukiem 12 oraz Adrianem Markowskim tak¿e 12 goli.