x anal
Transkrypt
x anal
1 Lp. Podstawa Opis kosztorysu wyceny 1 zł 2 Wartość kosztorysowa zł Cena jedn. 3 4 Robocizna Materiał Pr. sprzętu „R” „M” „S” 5 6 7 ŚLEPY KOSZTORYS – ETAP II wykonania niezbędnych robót modernizacyjnych na stadionie przy ul. Wrzesińskiej 27-29 w Gnieźnie przed sezonem żużlowym I. Roboty rozbiórkowe 1. KNR 2-02 180202 Demontaż ogrodzenia panelowego po ogródku piwnym i przęseł ogrodzenia od ulicy wsp.0,50 - przęsła panelowe – 15,00 m do R i S - ogrodz. od ulicy = 3,0 x 2 = 6,0 m 2. mb = 21,00 R = 1,4977 rg x 0,5 x R= środek transportowy = 0,0024 x 0,50 x S= 4-01 Rozbiórka cokołu betonowego 021202 i wykucie otworów pod tuleje wejściowe - cokół = 0,28 x 0,30 x 6,0 = 0,504 tuleje = 0,25 x 0,25 x 0,50 x 14 = 0,438 pod opór pochylni = 6,0 x 0,25 x 0,50 = 0,75 m3 = 1,70 R = 19,44 rg x 3. 010815 Wywóz gruzu na odległość do 010816 15 km – jw. R= m3 = 1,7 R = 3,20 rg x R= samochód skrzyniowy = (1,64 x 0,04 x 14) mg x S= 2 Lp. Podstawa Opis kosztorysu wyceny 1 zł 2 Wartość kosztorysowa zł Cena jedn. 3 4 Robocizna Materiał Pr. sprzętu „R” „M” „S” 5 6 7 Koszt bezpośredni Koszty pośrednie – % Koszty zaopatrzenia – % Razem = Zysk R + S – % = Ogółem = II. Ogrodzenie przy bramie głównej 4. 2-02 180202 anal. Montaż ogrodzeń panelowych z odzysku o wysokości 1,53 m 10,0 + 14,0 + 4,0 + 6,0 mb = 34,0 R = 1,4977 rg x R= przęsła = z odzysku słupki = z odzysku obejmy = kpl. 1 x 0,50 x beton „B-20” = 0,10 m3 x mater. pomocn. – 1,5% = środek transportowy = 0,0024 x 5. 180802 anal. M= S= Bramy przejazdowe - panelowe wys. 1,50 m i szerokości 4,0 m – jedna brama z odzysku kpl. = 2 R = 12,08 rg x brama = kpl. 1 x 0,5 x beton “B-25” = 0,30 m3 x R= 3 Lp. Podstawa Opis kosztorysu Cena jedn. wyceny 1 zł 2 3 4 mater. pomocn.–1,5% = środek transp. = 0,02 x M= S= Koszt bezpośredni Koszty pośrednie – % Koszty zaopatrzenia – % Razem = Zysk R + S – %= Ogółem = III. Bramki wejściowe 6. 4-01 Wykonanie skrzydeł bramy z 130101 anal. istniejących przęseł ogrodzenia przez wykonanie ramy z rur czarnych ø 40 mm 2,20 x 3,00 x 2 m2 = 13,20 R = 1,81 rg x tlen = 0,16 m3 x acetylen = 0,06 m3 x R= elektrody = 0,10 kg x rura ø 40 = 8,69 kg x mat. pomocn. – 2% = spawarka elektryczna = 1,407 mg x 7. 2-02 120603 anal. M= S= Montaż bramy otwieranej o pow. ponad 13,0 m2 m2 = 13,20 R = 3,01 rg x R= Wartość kosztorysowa zł Robocizna Materiał Pr. sprzętu „R” „M” „S” 5 6 7 4 Lp. Podstawa Opis kosztorysu Cena jedn. wyceny 1 zł 2 3 4 brama inwestora farba olejna = 0,41 l x zaprawa = 0,01 m3 x papier ścierny = 1 ark. x elektrody = 0,11 kg x mat. pomocn. – 1,5% = spawarka elektryczna = 0,45 mg x środek transportowy = 0,05 mg x 8. 121804 anal. 121405 anal. S= Wbetonowanie tulei z rur ø 70 mm grub. l4 mm o długości 50 cm szt. = 14 R = 2,2147 rg x tuleja = 3,58 kg x 9. M= R= beton “B-20” = 0,05 x farby olejne = 0,094 l x mat. pomocn. – 1,5% = M= środek transportowy = 0,002 x S= Wykonanie poręczy (barierki) ruchomej z rury ø 60 mm grubości 3,0 mm 5,20 x 7 mb = 36,40 R = 1,272 rg x R= Wartość kosztorysowa zł Robocizna Materiał Pr. sprzętu „R” „M” „S” 5 6 7 5 Lp. Podstawa Opis kosztorysu Cena jedn. wyceny 1 zł 2 3 4 rura = 4,9 kg x farby olejne = 0,042 l x papier ścierny = 0,917 ark. x elektrody = 0,0819 kg x mat. pomocn. – 1,5 % = M= spawarka elektryczna = 0,3354 mg x środek transp. = 0,0042 mg x 10. 2-31 011703 anal. S= Oczyszczenie i przygotowanie istniejącej nawierzchni pod betonowanie 7,0 x 5,0 11. 030803 030804 m2 = 35,00 R = 0,2164 rg x młot udarowy = R= 0,012 mg x S= Nawierzchnia z betonu „B-25” o średniej grubości 15 cm m2 = 35,00 R = (0,3838+0,0179x 10) rg x R= beton = (0,0508 + 0,01015 x 10) m3 x krawędziaki = 0,0005 x piasek = 0,05 m3 x papa = 0,017 m2 x Wartość kosztorysowa zł Robocizna Materiał Pr. sprzętu „R” „M” „S” 5 6 7 6 Lp. Podstawa Opis kosztorysu Cena jedn. wyceny 1 2 zł 3 4 płyta pilśniowa = 0,031 m2 x mat. pomocn. – 0,5% = walec = (0,021 + 0,004 x 10) mg x M= S= Koszt bezpośredni Koszty pośrednie – % Koszty zaopatrzenia – % Razem = Zysk R + S – %= Ogółem = Wartość kosztorysowa zł Robocizna Materiał Pr. sprzętu „R” „M” „S” 5 6 7