230 kb - Huragan Pobiedziska

9 kolejka: 16.10.2011 Pobiedziska, niedziela 15.00, mecz o mistrzostwo Poznańskiej Klasy Okręgowej Grupa Wschodnia Widzów ok.150 (gości ok.5)
Zmiany
86’
89
51’

59’

71’
78’
90’
16
59’77’
(m)
 58
87’
7’
44’89’
73’
Bramki
75’
0:1 – Szczepaniak Damian 44’
1:1 – Andrusieczko Przemysław 71’ (rzut wolny)
2:1 – Witaszyk Mikołaj 78’ (asysta Andrusieczko)
3:1 – Cieśla Patryk 86’ (asysta Andrusieczko)
4:1 – Andrusieczko Przemysław 90’ (bez asysty)
14’ – ładne dośrodkowanie piłki przez Gocałka w pole karne i Witaszyk strzela Glowa w samo okienko bramki, lecz bramkarz
wybija na rzut rożny
37’ – rzut wolny z ok. 20 m wykonuje Sobkowicz piłka wrzucona w pole karne i Andersz główkuje tuz nad poprzeczka
42’ – sam na sam z bramkarzem Napieralski i broni bramkarz ( mogło być 1-0)
44’ – kontra drużyny gości z ok. 20 m piłkę uderza Szczepaniak i przelobowuje wysuniętego w bramce Rasę i jest 0-1
45’ – piłka po dośrodkowaniu Gocałka przeleciała przez całe pole karne, spadła pod nogi Radosława Sobkowicza, który jednak
nie spodziewał się, że otrzyma futbolówkę i z 5 metrów trafił w słupek.
69’ – strzał z rzutu wolnego Gocałka tuz nad bramką
71’ – rzut wolny z ok. 18 m Przemek Andrusieczko lewa noga obok muru w długi róg strzelił nie do obrony, mimo że
bramkarz wyciągnął się jak struna 1-1 !!! Bardzo ładna bramka
78- szybka akcja Huraganu piłkę tuż przed końcową linią otrzymuje Andrusieczko i silnym dośrodkowaniem w pole karne
podaje do wbiegającego Witaszyka który klatką piersiowa wbija piłkę do bramki. Jest 2-1 dla Huraganu
83’ – kolejna groźna akcja Huraganu Witaszyk strzela tuz obok słupka
85’ – Gocałek z ok. 35 m strzela tuz nad bramką
86’ – podanie Andrusieczki do Cieśli ten wbiega w pole karne mija obrońców i ładnym strzałem z ostrego kąta strzela nad
bezradnym bramkarzem 3-1 dla Huraganu. Ładna bramka
88’ – idealnie piłkę otrzymał Gocałek i strzelił prosto w bramkarza – powinno być 4-1
90’ – szybka kontra huraganu sam na sam z bramkarzem wychodzi Andrusieczko i podwyższa na 4-1.