Raszewski Robert
HURAGAN POBIEDZISKA
Miejsko Gminny Klub Sportowy
Widzów ok.75 (gości 40)
10’ Po podaniu Andrusieczki, strzał w krótki róg Cegielskiego obroniony przez bramkarza Piasta
24’ Ładna akcja Huraganu zakończona strzałem z prawej strony przez Cegielskiego, jednak bramkarz Piasta wypiąstkowuje piłkę
26’ Rzut rożny wykonuje zawodnik Huraganu, po dojściu do piłki silnie główka strzela Andrusieczko, jednak piłka mija bramkę gospodarzy
29’ Kolejna akcja Huraganu z 20 metrów strzela Cieśla jednak znów minimalnie obok bramki. Ataki Huraganistów nasilają się
31’ GOOL !!!! Po bardzo ładnej akcji Huraganu i perfekcyjnym podaniu Cieśli na czysta pozycję wychodzi Powałowski, ten z ogromnym
spokojem posyła piłkę obok bezradnego bramkarza Piasta
35’ GOL!!! Po podaniu Andruta płaskim strzałem po słupku bramkę zdobywa niezawodny w takich sytuacjach Leszczyński i jest 2:0 dla HP
33’ Zabawa z piłką we własnym polu karnym Huraganu omal nie doprowadza do straty bramki
50’ GOOL !!!! Akcję zainicjował Powałowski uruchamiając Cegielskiego, a ten urwał się z boku i idealnie dośrodkował Leszczyńskiemu, który
pewnym strzałem z najbliższej odległości pokonał bramkarza Gospodarzy i mamy 3:0 dla Huraganu
72’ Błyskawiczna kontra Huraganu, zawodnicy Huraganu wyszli 3 na 1, ale zbyt późne podanie Sobkowicza do Jóźwiaka umożliwiło bardzo
dobrą interwencje bramkarza Piasta
84’ Groźny strzał po rzucie rożnym zawodnika Piasta, piłka uderza w słupek, ale ten umieszczony za bramką
MINUTA PO MINUCIE
kartki
(0 : 2)
0:3
20 kolejka: 01.05.2012 Gruszczyn, wtorek 11.00, mecz o mistrzostwo Poznańskiej Klasy Okręgowej Grupa Wschodnia