250 kb - Huragan Pobiedziska

7 kolejka: 02.10.2011 Pobiedziska, niedziela 15.00, mecz o mistrzostwo Poznańskiej Klasy Okręgowej Grupa Wschodnia Widzów ok.250 (gości ok.10)
90
90’
 85
4’
-
1:0 – Witaszyk Mikołaj 2’ (asysta Napieralski)
1:1 – Kustoń Wojciech 4’ (rzut wolny)
2:1 – Witaszyk Mikołaj 66’ głową (asysta Jóźwiak)
2’ – pierwsza groźniejsza akcja Huraganu podanie Napieralskiego z 5 metrów na bramkę zamienia Witaszyk 1-0
4’ – rzut wolny z ok. 20 metrów od bramki uderza Kustoń silny precyzyjny strzał odbija się od słupka i wpada do
bramki. Rasa bezradny 1-1
24’ – sam przed bramkarzem Napieralski z 4 m uderza prosto w bramkarza a ten wybija na róg. Powinno być 2-1
27’ – strzał z ok. 20 m Cieśla tuz obok bramki
28’ – rzut rożny dla Piasta i głowa tuz obok słupka Machnik. Było bardzo groźnie
31’ – ponownie Cieśla tym razem obok bramki, mogło być prowadzenie Huraganu
45’ – kopia z 28 min. rzut rożny dla Piasta i ponownie Machnik groźnie główkuje (obok słupka)
56’ – groźnie Piast tuz obok bramki
66’ – rajd prawą strona boiska Jóźwiaka i idealne dośrodkowanie na główkę wbiegającego Witaszyka jest 2-1 dla
Huraganu
75- - tzw. Setka dla Piasta z pustej bramki piłkę wybija Watras
77’ – strzał z daleka Gocałka tuz obok słupka
84’ – atomowy strzał z ok. 15 m Jóźwiak trafia w poprzeczkę. Cześć widzów widziała piłkę w bramce