III liga koszykówki: PUŁASKI przegrywa z Nadarzynem

Centrum Sportu i Rekreacji
III liga koszykówki: PUŁASKI przegrywa z
Nadarzynem
W minioną sobotę 19 listopada KS PUŁASKI Warka podejmował na własnym parkiecie GLKS Nadarzyn. Mecz nie
poszedł po myśli Warki, która uległa przeciwnikom 64:89.
Początek kwarty był niekorzystny dla gospodarzy. Nadarzyn popisał się bardzo skuteczną serią rzutów za trzy i po 6
minutach gry wygrywał już 21:4 ! W obliczu katastrofalnej sytuacji trener poprosił o przerwę. 60 sekund oddechu i
kilka rad ze strony sztabu szkoleniowego pomogło ! Warka wyszła z kryzysu i tym razem to ona zdobywała punkty.
Na początek celnie zapunktował Jarek Jachimowicz. Potem Adamczyk zdobył 5 oczek. Swoje dorzucili jeszcze Paliński,
Chojecki i znów Adamczyk. Do końca kwarty udało się odrobić niekorzystny wynik. Było już tylko 26:23 dla gości.
Druga kwarta to etap dobrej gry wareckiego zespołu. Duże wsparcie dali również kibice którzy z całych sił dopingowali
swoich graczy. W tej odsłonie nie tylko zdobyliśmy więcej punktów od rywali (20:13), ale wypracowaliśmy również
przewagę, która optymistycznie nastrajała przed kolejną połową meczu.
Kiedy gracze wchodzili na parkiet wydawało się że będzie to zacięty bój punkt za punkt do ostatnich minut meczu.
Niestety oczekiwania minęły się z rzeczywistością. Nadarzyn przeszedł do ofensywy, a Warka utknęła w martwym
punkcie. W tej odsłonie to goście dominowali na parkiecie i pokazywali jak skutecznie zdobywać punkty. Bezsilna
Warka zdobyła zaledwie 7 pkt. przy 29 rywala. Pułaski próbował zmienić oblicze meczu lecz gra się nie kleiła.
1
Ostatecznie KS PUŁASKI WARKA przegrywa z GLKS NADARZYN 64:89.
19.11.2016 – Warka
PUŁASKI WARKA – GLKS NADARZYN (64:89)
Pułaski: Adamczyk 21, Jachimowicz 17, Chojecki 16, Wawszczyk 5, Paliński 5, Miziołek, Hedley, Kościanek, Dobosz,
Rosołowski, Pochylski.
Po 6 meczach KS PUŁASKI WARKA zajmuje 5 miejsce w tabeli rozgrywek III ligi koszykówki – grupy A.
W najbliższym spotkaniu które odbędzie się 26 listopada w Warce KS PUŁASKI Warka zagra z NOSIR Nowy Dwór
Mazowiecki. Mecz rozpocznie się o godz. 17:00 w hali sportowej CeSiR.