aukcja na sprzeda¯ samochodów kia sportage 2.0

AUKCJA NA SPRZEDA¯
SAMOCHODÓW
KIA SPORTAGE 2.0 CRDI,
FIAT DUCATO 2.3 MJ
OR160053
Syndyk masy upad³oœci
w postêpowaniu upad³oœciowym
prowadzonym
przed S¹dem Rejonowym
dla Wroc³awia - Fabrycznej
Wydzia³ VIII Gospodarczy
dla spraw
upad³oœciowych i naprawczych,
sygn. akt VIII GUp 21/14,
og³asza sprzeda¿ z wolnej rêki,
w formie aukcji (ustnej licytacji)
nw. samochodów:
1. KIA SPORTAGE 2.0 CRDI, moc
135 KW, rok produkcji 2011.
Cena wywo³awcza 47.200 z³ brutto.
2. FIAT DUCATO 2,3 MJ, moc 88 KW,
olej napêdowy, rok produkcji 2010.
Cena wywo³awcza 27.300 z³ brutto.
Licytacja zostanie przeprowadzona
dnia 17.02.2016 r. o godz. 15.00.
• Miejsce licytacji: Przedsiêbiorstwo Robót
Elewacyjnych i Budowlanych Krzysztof
Zawadzki przy ul. Wilczej 7-13 we Wroc³awiu
plac postojowy. • Informacja oraz regulamin
licytacji z dnia 2.02.2016 r. dostêpny:
PRAGOS Doradcy Restrukturyzacyjni Sp.
z o. o., ul. Kamieñskiego 205, pok. 44 i 46,
51-126 Wroc³aw, tel. 502 575 147, e-mail:
[email protected]. • Samochody mo¿na
ogl¹daæ po wczeœniejszym ustaleniu terminu
pod wy¿ej podanym numerem telefonu.
Przetargi - www.ardobiejewska.pl