GIEŁDA MASZYN Sp - Aukcje Getin Leasing
TPF CONSULTING 50-077 WROCŁAW ul. Kazimierza Wielkiego 67 mgr inż. Warnicki Wojciech niezależny RZECZOZNAWCA w zakresie Wyceny Maszyn, Urządzeń i Pojazdów Specjalistycznych WYCENA RYNKOWA Zamawiający: GETIN LEASING S.A. ul. Gwiaździsta 66 53-413 Wrocław Aktualna wartość rynkowa poziom cen II kw. 2015 r. 1. Urządzenie medyczne do neuroterapii ProComp-2 …….5 000 zł Słownie : pięć tysięcy zł Umowa nr 0138821/2013/OPER/JASC Opracowali: mgr inż. Wojciech Warnicki mgr Zbigniew Kowalewski ul. Kazimierza Wielkiego 67, 50-077 Wrocław Wrocław – 08 czerwca – 2015 r. 3.0. PRZEDMIOT WYCENY. 3.1. Urządzenie medyczne do neuroterapii ProComp-2 Brak dokumentacji, deklaracji zgodności 3.1.1. Charakterystyka techniczna - Producent - Typ - Numer serii - Rok produkcji - Interfeis TT-USB - Bio Graph Infiniti V4 Plus - Sensor EEG-Z - płyta CD z oprogramowaniem - instrukcja w j. angielskim - walizka transportowa - Thought Technology - ProComp-2 - MT-779-12-2012 - 2012 - SA7700, nr 19886 - SA7400, nr BJ2469 - 9046 - 6 szt. 3.1.2. Przeznaczenie i opis. Urządzenie medyczne do neuroterapii ProComp-2 Biofeedback. Neuroterapia, to technika usprawniania pracy mózgu. Wg producenta, ProComp 2 to 2-kanałowe urządzenie o dużych możliwościach, służące do monitoringu fizjologicznego i terapii Biofeedback. Posiada wbudowany czujnik EEG (wystarczy tylko podłączyć przewód z elektrodami i można prowadzić terapię Biofeedback). Można go także używać z jednym lub dwoma czujnikami jednocześnie. Umożliwia także monitorowanie i trening zmienności rytmu serca (HRV), temperatury, BVP, EMG i innych. EEG Sensor (elektroencefalografia) używany jest do neurofeedback’u, diagnozowania koncentracji uwagi i treningu doskonalenia umiejętności. Czujnik jest elektronicznym przedwzmacniaczem dla sygnału EEG. EEG-Z jest w równym stopniu: sensorem EEG i czujnikiem impedancji. Dzięki wbudowanej funkcji pomiaru impedancji prowadzący zapis ma zawsze kontrolę nad jakością podłączenia elektrod. W zestawie nie ma komputera, jest oprogramowanie. Systemy do prowadzenia Biofeedbacku fizjologicznego stanowią optymalne narzędzie kliniczne do diagnozy reakcji na stres, treningu relaksacji, a także nauki samoregulacji itd. Urządzenie medyczne do neuroterapii ProComp-2 złożone w magazynie, brak możliwości sprawdzenia w działaniu i potwierdzenia sprawności, brak specyfikacji zakupu i opisu, tym samym brak możliwości potwierdzenia kompletności. Widoczne ślady eksploatacji, drobne uszkodzenia mechaniczne, wymagają specjalistycznego przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i uzupełnień. Opinia o cenie, nie jest ekspertyzą techniczną.