1-1 Witaszyk Mikołaj 12’ (asysta Jóźwiak)
1-2 Napieralski Adam 17’ (bez asysty)
2-2 Pujanek Marcin 34’
3-2 Gocałek Damian 85’ (rzut wolny)
3 min. GOOL Pierwszy strzał na bramkę zawodnika Błękitnych z prawej strony boiska i od razu bramka zdobywcą
Marcin Pujanek. Błękitni prowadzą 1-0.
5 min. niecelny strzał Damiana Gocałka na bramkę gospodarzy
12 min. GOOL Po rykoszecie obrońcy gospodarzy do piłki dochodzi Napieralski podaje do Witaszyka a ten strzela
bramkę. Jest remis 1-1.
17 min. GOOL Po wybiciu piłki przez obrońców na 16 metr z lewej strony piłkę uderza Napieralski a ta wpada do
Bramki. Huragan prowadzi 2-1.
20 min. rzut wolny z 25 metrów wykonuje Andrusieczko a bramkarz gospodarzy piękną paradą broni ten strzał
32 min. Strzał zawodnika Błękitnych w górny róg bramki i piękna parada Raszewskiego
34 min. GOOL Zamieszanie w polu karnym wykorzystuje zawodnik Błękitnych i strzela bramkę obok bezradnego
Raszewskiego. Mamy remis 2-2.
39 min. Strzał piłkarza Błękitnych z linii pola karnego i pewna obrona Raszewskiego
41 min. Strzał z linii połowy boiska wykonany przez Jóźwiaka, bramkarz mija się z piłką która następnie trafia w
poprzeczkę i wychodzi za boisko
75 min. Pierwsza sytuacja warta odnotowania strzał z linii pola karnego zawodnika Błękitnych
78 min. Kolejny strzał zza linii pola karnego w wykonaniu gospodarzy
85 min. GOOL Rzut wolny z 20 metrów wykonuje Gocałek i strzela w same okienko bramki obok bezradnego
bramkarza Błękitnych, piękna bramka. Huragan prowadzi 3-2.